Міні-ярмарок вакансій відбувся у Варві – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

Міні-ярмарок вакансій відбувся у Варві

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Задля пошуку достойних кандидатів на вакантні місця, задля працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці у Варвинському районному центрі зайнятості 06 та 07 березня проведено міні-ярмарки вакансій. Про це пише ВАРВА СЬОГОДНІ із посиланням на Варвинську РДА.

Метою проведення ярмарки вакансії є забезпечення безробітних які шукають роботу, інформацією про вакансії, стан ринку праці, можливості проходження навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, стажування, а також забезпечення роботодавця потребою у робочій силі. Директор підприємства ПП «Сєвєр» Сміховський Микола Жанович особисто презентував посаду «знімач- укладальник заготовок, маси та готових виробів», а також з кожним безробітним зокрема, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду та ознайомлено з умовами праці. ПП «Сєвєр» займається виготовленням керамічної цегли.

24 учасника міні-ярмарку ознайомилися із умовами праці у ПП «Сєвєр» рівнем заробітної плати, вимогами до працівників, графіком роботи. Трьом особам було видано направлення на працевлаштування.

Джерело: ВАРВА СЬОГОДНІ

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*