Міні-ярмарок вакансій відбувся у Варві – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

Міні-ярмарок вакансій відбувся у Варві

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Задля пошуку достойних кандидатів на вакантні місця, задля працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці у Варвинському районному центрі зайнятості 06 та 07 березня проведено міні-ярмарки вакансій. Про це пише ВАРВА СЬОГОДНІ із посиланням на Варвинську РДА.

Метою проведення ярмарки вакансії є забезпечення безробітних які шукають роботу, інформацією про вакансії, стан ринку праці, можливості проходження навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, стажування, а також забезпечення роботодавця потребою у робочій силі. Директор підприємства ПП «Сєвєр» Сміховський Микола Жанович особисто презентував посаду «знімач- укладальник заготовок, маси та готових виробів», а також з кожним безробітним зокрема, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду та ознайомлено з умовами праці. ПП «Сєвєр» займається виготовленням керамічної цегли.

24 учасника міні-ярмарку ознайомилися із умовами праці у ПП «Сєвєр» рівнем заробітної плати, вимогами до працівників, графіком роботи. Трьом особам було видано направлення на працевлаштування.

Джерело: ВАРВА СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*