На Чернігівщині правоохоронці затримали наркоманів – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

На Чернігівщині правоохоронці затримали наркоманів

На одному з полів, де на законних підставах культивуються рослини маку, поліція охорони спільно з поліцейськими місцевого відділення поліції затримали 35-річного мешканця райцентру з 0,5 кілограма рослин маку, пише ЧЕРНІГІВ.

Літо підходить до кінця, на полях дозріває урожай, набирають стиглості і макові головки. Поліція області бере під посилену охорону легальні макові поля. Вчора 8 серпня під час проведення чергового рейду із запобігання викрадення рослин маку з території поля, поліція охорони спільно з поліцейськими Ічнянського відділення поліції затримала 35-річного громадянина, в пакеті якого виявили близько 500 грам макових стеблин, які він викрав з поля.

Як з’ясувалося в процесі перевірки, молодик ніде не працює, раніше неодноразово відбував покарання за крадіжки, причетний до немедичного вживання наркотиків. Поліцейським він пояснив, мак він викрав для особистого використання.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.308 кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), що караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Викрадені рослини маку вилучені та направлені на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Триває досудове розслідування.

 

 

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*