На Новгород-Сіверщині визначено переможців конкурсу «Людина і ліс» – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

На Новгород-Сіверщині визначено переможців конкурсу «Людина і ліс»

11-й рік поспіль в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проходить конкурс на кращий малюнок та твір з метою підвищення усвідомлення школярами ролі та значення лісу. Відбувся конкурс на рівні державних лісогосподарських підприємств серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Повідомляє сайт НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ СЬОГОДНІ, з посиланням на trksiver.

75 дітей з 10 шкіл міста та району взяли участь цього року. Малювали вихованці перших-четвертих класів, твори писали діти п’ятих-восьмих класів. Переможців визначили. Нагородження відбулось 19 травня у приміщенні ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство». Перше місце у конкурсі на кращий малюнок отримав Артем Калетник, учень Лосківської школи.

Артем Калетник – учень Лосківської ЗОШ І-ІІ ст.: “Я намалював людину, яка гасить вогонь. Своїм малюнком я хотів розказати, що треба бути в лісі обережним”.

Друге місце у конкурсі на кращий малюнок отримала Вероніка Водень з Грем’яча. Дівчинка взяла участь у конкурсі бо дуже любить природу.

Вероніка Водень – учениця Гремяцької ЗОШ І-ІІІ ст.: “Мене зацікавив цей конкурс, бо там розповідається про ліс, а я дуже люблю природу. На малюнку я намалювала як діти саджають дерева, щоб в лісі було багато пташок”.

Третє місце за кращий малюнок у Максима Кабиша, вихованця НВК “Дзвіночок”. Руслан Гордійчук цього року взяв участь у конкурсі вперше, писав твір і отримав перемогу, подарунком задоволений.

Руслан Гордійчук – учень Лизунівської ЗОШ І-ІІ ст.: У своєму творі я хотів розказати, щоб всі знали як треба берегти ліс. Саджаємо берези, клени, каштани і квіти“.

Друге місце у конкурсі на кращий твір виборола Поліна Марченко з села Бирине, третє Марія Шурига з гімназії №1. Діти отримали грамоти, необхідні речі для заохочення проведення вільного часу в лісі та спілкування з природою, а саме палатки, гамаки та надувні матраци. Інженер з лісовідновлення Володимир Салабута подякував всім за активну участь та закликав дітей і у майбутньому долучатись до подібних заходів.

Володимир Салабута – інженер з  лісовідновлення ДП “Н.-Сіверське лісове господарство”: “Ця акція вже традиційна. З року в рік проводиться на кращий твір і малюнок. Сподіваємось, що дітки будуть надалі приймати участь, не тільки в конкурсах, але і садити дерева, висаджувати і доглядати за лісом”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*