Піротехніки Чернігівщини знищили ручну гранату часів Другої світової війни – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

Піротехніки Чернігівщини знищили ручну гранату часів Другої світової війни

24 березня о 06:50  до Служби порятунку «101» у м. Ніжин надійшло повідомлення про те, що під час земляних робіт на власній присадибній ділянці по вул. Овдіївській місцевий житель виявив предмет, схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Про небезпечну знахідку чоловік одразу сповістив рятувальників. Місце виявлення вибухонебезпечного предмету було взято під охорону співробітниками Національної поліції, пише НІЖИН СЬОГОДНІ з посиланням на УДСНС в Чернігівській області.

Фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС у Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечний предмет, як ручну гранату РГД-5 часів Другої світової війни. Після проведення необхідних робіт та обстеження прилеглої території, вибухонебезпечний предмет вивезли спецавтомобілем у визначене безпечне місце та о 13:30 знищили.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Слід пам’ятати, що боєприпаси часів війни несуть загрозу життю і здоров’ю людей, тож їх знешкодженням мають займатися  лише фахівці. У випадку виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів необхідно негайно сповістити рятувальників за номером “101” або правоохоронців за номером “102”

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*