Процес децентралізація в триває – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

Процес децентралізація в триває

В Україні триває процес децентралізації влади, створюються нові об’єднані територіальні громади. Наш район один з небагатьох в Україні, в якому територія об’єднаної громади співпадає з межами району.

Повідомляє сайт СНОВСЬК СЬОГОДНІ.

23 травня з робочим візитом Сновський район відвідали представники робочої групи з функціонального обстеження райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування з метою підготовки пропозицій щодо удосконалення територіальної організації влади, під головуванням директора Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону України Сергія Шаршова. Окрім того, до складу робочої групи увійшли представники ГО «Інституту розвитку територій», Національного агентства України з питань державної служби, Центрального офісу реформ у супроводі представника Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Вікторії Довгаль.

Під час свого перебування в районі члени робочої групи поспілкувались з керівництвом району та очільниками районної та міської рад, вивчили стан організації діяльності райдержадміністрації та рад, зокрема щодо надання адміністративних послуг та розмежування функцій, з метою усунення їх дублювання в роботі окремих структурних підрозділів.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*