Приязне ставлення “Мрії” до сепаратистів шокувало Чернігівщину – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

Приязне ставлення “Мрії” до сепаратистів шокувало Чернігівщину

Агрохолдинг “Мрія” під керівництвом Саймона Чернявсьького уже устиг набути такої популярності на Чернігівщині, якій могли б позаздрити навіть Бітлз. Однак, на жаль прославився він не своїм вкладом у сільське господарство області, а рейдерськими захопленнями, сканадалами та масштабними махінаціями. Ми уже неодноразово повідомляли про «нечисті» методи гри нового менеджменту компанії. Проте цього разу керівництво “Мрії” вдарило чернігівців у саме серце.

Війна на Донбасі –відкрита рана не лише для Чернігівщини але і для кожного громадянина України, і саме на неї насипали пуд солі нові власники агрхолдингу, прихистивши під своїм крилом ДНРівсських сепаратистів.

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Фото з відкритих джерел: http://www.ex.ua/edit_storage/155402948696

Хрустальов Сергій Сергійович, певний час працював охоронцем у скандально відомому агрохолдингу. І все б нічого, якби не цікаві факти його біографії. Уродженець Донеччини, вище згаданий пан Хрустальов, виявився мінометником окремої бригади спеціального призначення “Восток” у якій перебував аж до березня 2016 року.Слідчі СБУ документально підтверджують його безпосередню участь у мінометних обстрілах позицій сил антитерористичної операції в районі Донецького аеропорту. Однак «музика грала не довго», і слідчим усе ж вдалось затримати Сергія Сергійовича прямо на робочому місці.

352240

Приязне ставлення до сепаратистів для «Мрії» не випадковість, а звичка. Адже керівник служби охорони, Олександр Ліхачов (саме він найняв ДНРівського терориста), ще за часів Януковича командував міліцейським УБОЗом Донецької області, який пізніше практично у повному складі перейшов на бік ДНР. А заступник Ліхачова, Всеволод Некрасов до війни працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів.

Проте усім відомо, що риба гниє з голови. І саме з керівника, почав “гнити” агрохолдинг “Мрія”. Адже генеральний директор компанії, Саймон Чернявский маючи тісні зв’язки із російським та донецьким бізнесом співпрацював із проросійським олігархом Рінатом Ахметовим, та колишнім регіоналом Сергієм Тігіпко.

Страшно уявити скількох терористів, прихистив у себе американець одеського походження, вихований російським та донецьким бізнесом . Можливо нам іще не одноразово доведеться почути про затримання чергового сепаратиста, який працює на нову «Мрію».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*