У Чернігові затримали юного злодія – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

У Чернігові затримали юного злодія

Чернігівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення грабежу малолітньої особи по вул. Текстильників в м. Чернігов, пише ЧЕРНІГІВ.

Так, 02.08.2016 до чергової частини Чернігівського відділу поліції звернулася жителька м. Чернігова із заявою про пограбування її малолітнього сина невідомим неповнолітнім по вул. Текстильників в м. Чернігові.

Того ж дня, органами досудового розслідування розпочато досудове розслідування вказаного кримінального провадження, встановлено особу, що вчинила вказаний злочин та проведено її впізнання малолітнім потерпілим.

В ході вказаної слідчої дії, потерпілий впізнав особу, яка вчинила щодо нього тяжкий злочин та повідомив обставини вчинення останнього.

Після цього, слідчим було затримано неповнолітнього, якого впізнав потерпілий, в порядку ст. 208 КПК України.

Встановлено, що даний 14 – річний затриманий неповнолітній і раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, вчиняв майнові злочини в районі «Шерстянки» в м. Чернігові.

В подальшому, затриманому неповнолітньому вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, а саме: грабіж, вчинений повторно.

04.08.2016 ухвалою слідчого судді Деснянського районного суду м. Чернігова за принципової позиції місцевої прокуратури було обрано запобіжний захід даному неповнолітньому у вигляді взяття під варту.

Тепер у неповнолітнього підозрюваного буде достатньо часу для того, щоб обдумати свої вчинки і зробити правильні висновки.

Досудове розслідування триває та перебуває на контролі місцевої прокуратури.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*