У Коропі проходить виставка «Знай і люби свій край» – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

У Коропі проходить виставка «Знай і люби свій край»

Відкриття виставки дитячих робіт під назвою «Знай і люби свій край» відбулося вчора, 21 березня, у районному центрі дитячої та юнацької творчості. У заході взяла участь в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй. Про це пише КОРОП СЬОГОДНІ з посиланням на Коропську РДА.

Екскурс виставковою залою для всіх глядачів провела директор центру Олена Куніцина. Вона познайомила присутніх з новими оригінальними експозиціями, виготовленими руками вихованців закладу. Творчі роботи, представлені дітьми, були виконані у різних техніках: оригамі, вишивка бісером, вироби з глини, сіна, петриківський розпис, лялька-мотанка, м’яка іграшка, та багато-багато іншого.

Організація таких виставок є справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. І хоч справа ця копітка і трудомістка, але вона дає ту точку, від якої дитина робить наступний крок для досягнення нових складніших цілей. Кожна участь у виставці – це надбання певного досвіду, прекрасна можливість показати свої досягнення, приховані таланти. А для дітей-глядачів – можливість побачити свого друга з іншої точки зору та стимул спробувати себе в цьому виді діяльності.

У спілкуванні з організаторами виставки Валентина Саволєй зазначила, що вона в захваті від такого творчого потенціалу вихованців закладу. «Ці роботи показують високий рівень розвитку творчої уяви дітей та глибокої самовіддачі їх наставників. Можливо, в майбутньому не всі з них стануть народними майстрами, але набутий досвід, впевнена, обов’язково згодиться в подальшому житті», – зауважила керівник району.

Виставка дитячих робіт діятиме до 6 квітня, тож всі бажаючі можуть відвідати РЦДЮТ та познайомитися виробами юних майстрів. В кінці виставки будуть підведені підсумки та визначені кращі роботи, які візьмуть участь в обласній виставці.

 

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*