У Ніжині обрали кращу медсестру – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

У Ніжині обрали кращу медсестру

13 травня світова спільнота вшановувала медичних сестер. Упродовж віків їх називали сетрами милосердя.

У Ніжинській центральній районній лікарні вирішили провести конкурс на кращу медсестру. Напередодні відбувся перший етап – девять учасниць пройшли професійне тестування. Другий етап став практичним.Компетентне журі у складі заступника головного лікаря Алли Бондаренко, лікаря-травматолога поліклінічного консультативно-діагностичного відділення Володимира Півторацького та старшої медичної сестри Валентини Пінчук, уважно спостерігало за кожною конкурсанткою, яка мала витягти, білет і продемонструвати практичні навички, коментуючи свої дії і пояснюючи нюанси.

Бібілотекар лікарні Людмила Фурса провела короткий екскурс в історію медсестринства. Згадала і про першу медичну сестру, яка цю справу поставила на професійні рейки. Це була англійка Флоренс Найтінгел, яка зреклася положення у суспільстві і батьківських статків, перспективного жениха, безтурботного життя, радості сім’ї і материнства заради вищої мети – допомагати людям. Пізніше було започатковано медаль її імені, яку вручали виключно тим медсестрам, які брали участь у воєнних діях.

До речі, сама Флоренс організувала медичну допомогу під час Кримської війни, за що отримала визнання її праці і повагу всієї Англії. Під час Другої свотової війни війнн лише 9 медичних сестер були удостоєні цієї медалі. Список сестер милосердя, які жертовно ставляться до своїх обов’язків, поповнюється і в наш час. Так, 20 лютого цього року в зоні АТО загинула медсестра Сабіна Галицька.

Вшановуючи багаторічну сумлінну працю своїх колег, згадали тих, хто десятиліттями працював в ЦРЛ і вже на заслуженому відпочинку.

Вітаючи конкурсанток, колег і гостей свята, головний лікар Юрій Солодько зазначив, що конкурс – це, швидше, по-домашньому теплий і щирий захід, адже всі знають – хто і чого вартий на своєму місці. Це можливість віддати належне молодшому медичному персоналу, без якого лікарі, мов без рук.Поздоровляючи, про це говорили травматолог Дмитро Паляниця і завідуючий неврологічним відділенням Михайло Пирог.

Перемежовуючи відповіді конкурсанток, залу розважали піснями і танцями, відомою поезією і власними віршами.

Оголошуючи результати, старша медсестра Валентина Пінчук нагадала, що найнеобхідніша і найвідповідальніша професія в світі – професія медика, а наймилосердніша – медсестри.

Перше місце здобула Алла Ковток (терапевтичне відділення №1), друге – Юлія Микитенко(хірургічне відділення з травматологічними та урологічними ліжками), третє – Наталія Дзюба(офтальмологічно-отоларингологічне відділення).

Зі Всесвітнім Днем медичних сестер привітала і заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко. Вона подякувала медикам за самовіддану працю, зичила їм здоров’я і родинного благополуччя, вручила конкурсанткам торти, а переможницям – статуетки Ніки, яка, мов на крилах, повинна підіймати до вершин професійних успіхів.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*