У Прилуках відбулися збори громадян – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

У Прилуках відбулися збори громадян

29 березня в с. Білошапки та с. Нова Гребля відбулися загальні збори громадян, на яких Білошапківський сільський голова Ганна Монька та Новогребельський сільський голова Микола Тарасенко прозвітували про пророблену роботу в 2016 році, виконання бюджету та ознайомили присутніх з основними завданнями на 2017 рік, пишуть ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ з посиланням на Прилуцьку РДА.

На сході були присутні: в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова районної ради Василь Малик, заступник голови районної ради Наталія Єгорова, представники господарюючих суб’єктів: Олександр Шаманський – заступник генерального директора Українського Аграрного Холдингу з питань соціального розвитку, Валентина Тарасенко – директор ТОВ «Яблунівка», Сергій Свириденко – керівник СТОВ «Цукровик», депутати районної та місцевих рад.

В ході зборів виступили керівники сільськогосподарських підприємств, які ведуть виробничо-господарську діяльність на даних територіях, проінформували громади про роботу та гарантували подальшу співпрацю.

Місцеві жителі активно обговорили питання життєдіяльності громад. Найбільше їх хвилювали такі питання, як неякісний телефонний зв’язок, ямковий ремонт доріг, заборона спалювання сухої трави, збільшення орендної плати за оренду земельних часток (паїв) до 8% з обов’язковим укладанням додаткових угод.

В.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський у своєму виступі підняв питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади, його переваги, реформування медичної галузі в районі, співпраці громади з інвесторами, щодо наповнення місцевого бюджету та використання коштів на розвиток громади.

Джерело: ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*