У Талаївці презентували книгу «Талалаївський край» – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

У Талаївці презентували книгу «Талалаївський край»

В залі засідань райдержадміністрації, відбулася презентація книги «Талалаївський край», виданої Талалаївською районною громадською організацією «Літературно-мистецьке об’єднання «Олава». Подія стала надзвичайно приємною для поціновувачів історії  краю, пише ТАЛАЇВКА СЬОГОДНІ із посиланням на Талаївську РДА.

Керівник об’єднання Володимир Ткачов розповів присутнім про задум підготовки і виходу книги, про матеріали, які лягли в її основу. Це нове краєзнавче видання, в основу якого покладене історичне минуле і сучасне життя Талалаївщини. Також Володимир Митрофанович подякував всім інвесторам та меценатам за фінансову та моральну підтримку у підготовці видання.

Захід пройшов за участі голови райдержадміністрації, голови районної ради, громадськості. Вони щиро дякували творчому колективу за труд, вкладений у створення книги, яка допоможе користувачам краще пізнати історію рідного краю, пройнятися повагою до його минувшини і сучасності, сприятиме налагодженню духовного зв’язку між людьми різних поколінь.

Джерело: ТАЛАЇВКА СЬОГОДНІ.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*