У Тупичеві розвиватимуть село – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

У Тупичеві розвиватимуть село

29 березня відбулися сходи жителів села Тупичів. Сільський голова Лариса Шовкова звітувала про свою роботу. У своєму виступі вона оголосила статистичні дані та плани роботи на майбутнє, пише ГОРОДНЯ СЬОГОДНІ з посиланням на Городнянську РДА.

Нині у селищі Тополівка та селі Тупичів проживає 1672 особи, з яких третина – пенсіонери. Громада має 162 школярів і 15 дітей дошкільного віку. Зареєстровано 647 домогосподарств, близько 200 з них – нежилі оселі.

Сільрада має розвинену інфраструктуру, є – школа підлітковий клуб, будинок культури, дитячий садок, дві бібліотеки, амбулаторія, відділення екстреної медицини, аптека, десять магазинів, три кафе, дві ритуальні служби, перукарня, дві швейні і одна взуттєва майстерні, відділення поштового зв’язку та автостанція. Доходну частину місцевого бюджету виконано майже на 122%.

Планомірно розвивається й місцева школа. Директор Тетяна Курганова доповіла, що тільки за минулий рік у школі зробили довгоочікуваний ремонт спортзалу, ремонт двох приміщень шкільної їдальні та збудували нову котельню. Все це відбулося за підтримки народного депутата Анатолія Євлахова та голови райдержадміністрації Світлани Ященко.

Місцева амбулаторія також розвивається. За сприяння А.Євлахова та районної влади тут встановили новий автоклав, сухо жарову шафу і безконтактний цифровий апарат вимірювання внутрішньо очного тиску.

Одним із головних питань зібрання було обговорення створення об’єднаної громади з центром у Тупичеві. Присутні підтвердили свою одностайність у цьому питанні. Лариса Шовкова розповіла, що Листвен і Бурівка вже готові до об’єднання, Куликівка та Івашківка ще не визначились, а от Вихвостів – проти.

Завершились збори спілкуванням з головою райдержадміністрації Світланою Ященко. Вона порадувалась, що Тупичів лишається живим селом, яке навіть у важкі часи реформ розвивається. Схвально відзначила роботу депутат обласної ради Івана Якуба, який постійно опікується проблемами місцевої громади і допомагає їх вирішувати. Відповіла на запитання присутніх.

Джерело: ГОРОДНЯ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*