За півроку на Менщині народилося 400 дітей – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

За півроку на Менщині народилося 400 дітей

Найпопулярнішими іменами, якими батьки називали свої діточок були: Нікіта, Іван, Максим, Олександра, Ніколь. Також траплялися нетрадиційні імена якими батьки називали свої малюків : дівчинку -Мішель, хлопчика – Архам. Наймолодшій мамі виповнилось 16 років, найстаршій – 42 роки.

Повідомляє сайт МЕНА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт НАШЕ СЛОВО.

За даними статистичного аналізу за перше півріччя 2017 року органами державної реєстрації актів цивільного стану Менського району проведено 575 реєстрацій, з них:

– про народження – 101;

– про смерть – 400;

– про шлюб – 61;

– про розірвання шлюбу – 06;

– про зміну імені 07.

Слід відмітити, що за перше півріччя цього року 45 осіб, скористалися послугою Менського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, щодо прийому документів та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку .

Всього по Менському району зареєстрували шлюб 61 пара молодят. При цьому середній вік нареченої склав 24 роки, нареченого – 31 рік. Наймолодші наречена, наречений – 18 років, найстарші – 64 роки.

Нагадаємо, що з метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану 13 липня 2016 року розпорядженням Кабінету Міністрів № 502 було запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Шлюб за 24 години можна зареєструвати в м.Чернігові.

За детальною інформацією щодо надання послуги “Шлюб за добу” Вам необхідно звернутися до Комунального підприємства «Міський палац культури» Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вулиця І. Мазепи, 23; тел. (0462) 97 88 37; e-mail: express-vesilya@ukr.net.

Також звертаємо увагу щоб громадянам було зручно користуватися новими електронними сервісами, Міністерство юстиції запустило спеціальний веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» за електронною адресою dracs.minjust.gov.ua . На даному сайті можна записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*