Житель Носівського району отримав нагороду за виховання дітей – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

Житель Носівського району отримав нагороду за виховання дітей

З метою підтримки прийомних родин, позитивного сприйняття влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в сімейне оточення, висловлення подяки прийомним батькам Чернігівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно проводиться конкурс прийомних сімей «Ми щаслива родина». Про це пише НОСІВКА СЬОГОДНІ із посиланням на Носівську РДА.

У конкурсі беруть участь прийомні сім’ї, в яких забезпечуються взаємини батьків з дітьми на гуманній основі, стабільність в житті прийомної дитини, зберігаються та розвиваються сімейні традиції, підвищується рівень духовних, моральних цінностей і авторитету української родини.

За зайняте ІІ місце в обласному конкурсі «Ми щаслива родина» почесною грамотою та подарунком нагороджено прийомну сім’ю Смаля Олега Івановича з с. Мрин. Чоловік один виховує двох прийомних дітей, позбавлених батьківського піклування. Тож вітаємо родину із зайнятим почесним місцем та бажаємо міцного здоров’я, добра, благополуччя та здійснення всіх мрій та задумів.

Джерело: НОСІВКА СЬОГОДНІ.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*