Житель Прилуччини зґвалтував дитину – СНОВСЬК СЬОГОДНІ

Житель Прилуччини зґвалтував дитину

Колегією суддів апеляційного суду Чернігівської області залишено без змін вирок Прилуцького міськрайонного суду, яким у червні 2016 року жителя цього району визнано винуватим у насильницькому задоволенні статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої особи (ч. 3 ст. 153 КК України), та розбещенні малолітніх (ч. 2 ст. 156 КК України).

У судовому засіданні державним обвинувачем доведено, що місцевий житель протягом року систематично вчиняв розпусні дії щодо двох малолітніх дівчат, а стосовно однієї із них – фізичні дії сексуального характеру. Зловмисника засуджено до 10 років позбавлення волі, пише ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ із посиланням на Прокуратуру в Чернігівській області.

Не погоджуючись із ухваленим вироком, обвинувачений оскаржив його до апеляційного суду в зв’язку з порушенням у ході досудового розслідування норм матеріального та процесуального права.

Однак під час розгляду справи в суді апеляційної інстанції прокурор переконав суд про безпідставність доводів обвинуваченого та дотримання під час досудового розслідування вимог кримінального процесуального закону.

Зважаючи на підвищену ступінь суспільної небезпеки вчинених злочинів, зокрема їх вплив на психічний розвиток потерпілих, державний обвинувач зайняв принципову позицію щодо справедливості призначеного покарання.

Апеляційний суд погодився з позицією прокурора про обґрунтованість вироку, ухваливши рішення про залишення скарги обвинуваченого без задоволення, а призначене судом першої інстанції покарання – без змін.

Джерело: ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*